ODRAZ JEJÍ DUŠE

Novinky:

26.7.2009
Moje internetová závislost dostala pecku v podobě nefunkčnosti připojení a tak mi nezbylo nic jiného, než nachystat zatím něco nového na mé stránky. Jako první se narodila báseň Pouze přátelství.
Stalo se vám někdy, že jste se jako já cítili Ve špatný čas na špatném místě? Ano, zde najdete můj další souboj se stíny.
Nebyl sám. Když se rozednívá bez tebe je další bitva.
To by pro dnešek stačilo a nemyslete si, mám i něco v zásobě, aby zase nebyla příliš dlouhá pomlka.

Starší události:

29.10.2008
Je tu další aktualizace...omlouvám se, že jsou tak málo časté. Jako první malé změny si můžete všimnout bannerů ve sloupečku pod menu. Jsou tam nejen projekty, kde působím, ale i stránky a weby mých přátel.
Další novinkou je báseň V očích skryto. Pak jsem ještě stáhla některé věci, co neměli šanci na dopsání a nebo v mých očích vypadají poněkud zeleně a naivně a provedla některé velmi drobné úpravy, kterých si nejspíš asi nikdo nevšimne. Dalším počinem je po dlouhé době souboj s v pořadí osmým stínem - Před úsvitem. To bude muset protentokrát stačit.

3.8.2008
Provádím malé kosmetické úpravy. Takže ruším sekci Moji přátelé, ale ne proto, že by snad už jimi přestali být, ale proto, že na úvodní stránce budou bannery a odkazy na stránky mých přátel daleko lépe vidět. Dále jsem zjistila, že tu na mě není žádný kontakt!!! Ó, já bordelář...Alespoň budu mít využití pro nyní již prázdnou sekci. Tedy teď už prázdná není. Kontakty

17.5.2008
A máme tu další básně. Nefér a Divoké srdce. A jistě jste si nemohli nevšimnout dvou bannerů v menu. Jen nahlédněte, kde ještě působím.

14.3.2008
Hurá, mám další aktualizaci. Nejprve se musím pochlubit novou básní Jsi, pak jsem byla podarována a Černá Orphea pro vás hlídá povídku, kterou jsem dostala od Beatrix, Těžký život duše mé. No a do třetice odkaz v sekci Moji přátelé na Rebeccu Farah Altamirano

27.1.2008
Jelikož jsem byla "obviněna", že neaktualizuji a tedy musím říct, že právem, viď, Manio, tak abych alespoň něco, tak tu jsou další tři básničky...zatím. Ta první se jmenuje Čas a je vyjádřením toho, jak nám to utíká. Druhá báseň s názvem Pláč je jen fantazie a třetí, Nebe a peklo je to, co se mnou zažívá má drahá polovička. Všechny tři básně jsou zároveň mými úkoly nebo soutěžemi na Hogwarts

6.10.2007
Zdá se, že mám básnické období a tak mám pro vás dnes tři básně. Dotkni se nebe je důkaz o mé rozpolcené osobnosti. Ten, komu je určena se v ní jistě pozná.
Tichá jitra jsou výsledek úkolu z internetové školy Hogwarts a stejně tak Otázky

25.9.2007
Tou jednou kamarádkou je jak už všichni jistě víte Taťána Orlovská. Nyní jsem oficiálně připsala vlastnictví povídky Stigma Chaosu naší Taťáně. No a aby dnešní aktualizace nebyla jen oznámením, mám pro vás svou další báseň.Třetí ze sedmi je báseň, inspirovaná právě Taťáninou povídkou.

5.9.2007
Jedna má kamarádka mě požádala, zda bych dala její povídku na své stránky. No a protože jsem zde neměla vhodnou sekci a Černá Orphea zela prázdnotou, rozhodla jsem se, že změním účel její existence.
Povídku Stigma Chaosu ale můžete najít i zde na všemi milovaném Fantasmagoriu

23.8.2007
Dnešní Novinky vůbec nejsou příjemné a milé zprávy.
Byla jsem požádána mou dobrou kamarádkou a výbornou psavkyní, o stažení jejího jména (nicku)
a všeho, co s ní nějak souvisí, z těchto stránek.
Stalo se totiž to, co jsem napsala při opravě upozornění na aktulku ze dne 4.8.2007
Je to velká škoda a náš svět pláče.

Nahlížejte do mé duše, jak je libo, jen pokud vám je víc, jak 18 let

Design: Darkness de Stination
Technický poradce: Taťána Orlovská. Budiž jí dík